Kā nopelnīt €640 000, jeb ieslēdziet smadzenes!!!

Kā nopelnīt 640000?Ja jau Tu pavedies uz šo virsrakstu, tad, pilnīgi noteikti esi redzējis arī rakstā ievietotās ekrānkopijas lapu.

Taču ieraksts būs par to, ka ir jāieslēdz smadzenes un jāsāk domāt.

Uzrakstīt mani pabudināja tas, ka no vairākiem cilvēkiem es saņēmu tādu piedāvājumu: “Paskaties! Kruts projekts – var ātri nopelnīt!” No dažiem cilvēkiem es nemaz negaidīju tādus piedāvājumus, bet šad-tad visiem mums mēdz “atslēgties smadzenes”.

Arī es esmu redzējis šī “piedāvājuma” reklāmu feisbūkā. Pārsteidz tas, ka šīm reklāmām ir daudz “Like” un komentāru. Komentāros puse ir tādu, kas norāda uz lohatronu, bet puse ir tādu cilvēku, kas iesaka šo lietu saviem feisbūka draugiem. Pareizākais būtu spiest šai reklāmai labajā augšajā pusē uz trīs punktiņiem – un ziņot par maldinošu reklāmu.

Kas notiek kad nonākam mājas lapā? Sastopamies ar garum garu lapu, kur ir stāsts par to, ka kāda meitene vai čalis ar grūtībā spēja savilkt kopā galus, un nejauši ieraudzīja šādu reklāmu un pamēģināja. Un, … pēkšņi kļuva stāvus bagāti. Ar ekrānkopiju vari iepazīties klikšķinot uz garā attēla pa labi.

Viena no atbildēm, kad es cilvēkam jautāju, vai viņš šeit nepamanīja neko aizdomīgu bija atrunāšanās: “Nē! Tur taču reāli cilvēki, viņu dzīvesstāsti, fotogrāfijas. Vajag rīkoties!”

Kad paprasīju vēlreiz izlasīt un padomāt par šo piedāvājumu – apvainojas.

Slēdzam smadzenes! Sākam filtrēt saturu!

Zemāk ticamības vērtēšanas kritēriji atkarībā pakāpeniski palielinot sarežģītības pakāpes.

Pirmais kas trāpās acīs – miljardiere! Vai esmu dzirdējis par tādu? Hm. Nē! Priekš kam viņai juvilierizstrādājumu veikals ja viņas ienākumi ir 640 tūkstoši dienā? Ja paprasīs gūgli atrast tādu cilvēku – rezultāta nekāda nebūs.

Nākošā doma – nedaudz sarežģītāka – vai nešķiet aizdomīgi, ka var sākt tikai ar €250 un nākošajā dienā tik viegli iegūt tādu atdevi? Ja tā būtu, tad ar tādu ienesīgumu pasaulē notiktu finanšu apokalipse – ātrāk nekā viena gada laikā atkārtoti ieguldot pat tikai pusi nopelnītā var uzaudzēt triljonu lielu kapitālu, bet vai zināji, ka ASV parāds ir tikai 22 triljoni? Tātad – vajadzētu būt kādam jau sen šos triljonus nopelnījušajam un patmīlības vadītam – nopirkt visu ASV. :)

Nākošais: ja man būtu tāda iespēja – katru dienu stabili dubultot naudu – vai es dalītos ar visiem ar šīm zināšanām? Lai arī par maksu – es taču varu nopelnīt daudz vairāk nekā kāds man samaksās par zināšanām.

Nākošais: ne visi ir uzmanīgi – var nepamanīt, bet nez kāpēc ekrānšāviņos no naudas sistēmām un čekā, ko rokās tur meitene parādās citu cilvēku vārdi – meitene ir tik bagāta ka viņai nākas “šifrēties”? Tādā gadījumā meitene ir izdarījusi nepieļaujamu kļūdu.

Nākošais: uz to faktu, ka meitene “šifrējas” norādīs, ja veiks padziļinātu meklēšanu internetā (pēc attēliem, piemēram), tad ātri uzzināsim, ka viņa ir ne tikai Liene, bet var būt arī Света, Abigeila utt. Atrasīsim daudz līdzīgu lapu ar šo meiteni fotogrāfijās, bet dažādās valodās. Hm…

Nu un pats sarežģītākais – rakstā tiek minēts tā burvju nūjiņa CFD. Sarežģītu skaidrojumu skaties šeit. Vienkāršs skaidrojums – pērc un pārdod uz neilgu laiku dažādas akcijas, valūtu utt. un cenu starpību no šā darījuma paturi sev. Lai būtu interesantāk – CFD tiek tirgots izmantojot kredītplecu, t.i., vienas akcijas vietā par to pašu naudu var nopirkt, piemēram, 100. Un, ja akcijas cena palielinās par vienu dolāru, tad kredītpleca gadījumā būs nopelnīts 100 dolāri.

Un itkā nemaz tik sarežģīti nav – redzi, ka cena ceļas – pērc, krīt – pārdod. Bet reāli, cilvēkam, kas šīs lietas apguvei nav veltījis vairākus gadus šī lieta būs kā rulete, kas beigsies ar savu ieguldīto €250 zaudēšanu.

Kā otrs variants €250 tiek ieskaitīts un piekļuve tiem tiek zaudēta – cilveks ir apstrādāts un nauda no viņa saņemta.

Bet jebkurā gadījumā – nauda tiks pazaudēta. :)

Veiksmi!

 

Par Imants

Vienkārši sarežģīts cilvēks ar plašām interesēm. Skaties vairāk "Par" sadaļā.
Šis raksts ievietots Lohatrons un piešķirtas birkas: . Lapas pastāvīgā/atsauces saite.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.