Ideja #12: Bērnu un pieaugušo aktīvās izklaides parks telpās

Šobrīd, apceļojot Latviju, ir iespējams atrast aktīvās atpūtas un izklaides parkus dabā, tad tāds piedāvājums telpās ir niecīgs. Pārsvarā ir pieejami sporta centri, ūdens izklaide, ledus halles.

Vasarā, papildus, ir pieejamas piepūšamās atrakcijas, batuti, meža kaķu takas, paintboli – bet ziemā vairums no šīm izklaidēm nevar notikt aukstuma, sniega utml. iemeslu dēļ.

Piedāvājums: veidot izklaižu un izglītojošo parku telpās. Piemēram, Igaunijā populāra ģimeņu apmeklējuma vieta ir Ahhaa centrs – bērnu ceļvedis aizraujošā zinātnes pasaulē. Centrā iespējams ne tikai iegūt teorētisku informāciju – tās pasniegšanas veids ir bērniem interesants (un ne tikai bērniem), bet arī pašiem praktiski izmēģināt veikt kādus eksperimentus. Bet Polijā, piemēram, populārs ir atrakciju parks Bobolandia, kur bērni var palēkāt uz dažādām interesantām piepūšamām atrakcijām, pamēģināt uzcelt kādu pili no Lego klučiem, pašļūkt no slidkalniņa, palēkāt uz batuta, paeksperimentēt ar krāsām, iziet sarežģītu labirintu. Papildus varētu izdomāt arī izklaidi pieaugušajiem. Piemēram – uztaisīt kādu Meža kaķa takas-labirinta variantu telpās utml.

Kas būtu nepieciešams?

  • telpas;
  • atrakcijas;
  • apkalpojošais personāls.

Labums

  • interesanta izklaide ar fizisku aktivitāti bērniem (pieaugušajiem);

Sarežģījumi

  • tāda izklaide = paaugstināta traumēšanās iespēja: ir jāpārdomā visas atrakcijas, lai iespēja traumēties tās apmeklētājiem būtu minimāla.

Un neliels video par vienu interesantu atrakciju:

Par Imants

Vienkārši sarežģīts cilvēks ar plašām interesēm. Skaties vairāk "Par" sadaļā.
Šis raksts ievietots Biznesa idejas un piešķirtas birkas: , . Lapas pastāvīgā/atsauces saite.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.