Ainol Novo 10 Hero planšete

Manās rokās testēšanā nonāca Ainol Novo 10 Hero planšetdators. Iegādāts tika Ķīnas Interneta veikalā Focalprice. Bez pašas planšetes tika arī iegādāti oriģinālie aizsargvāciņi.

Aprakstīšu tikai savus iespaidus no šī gadžeta lietošanas.

 

Ainol Novo 10 HeroĀrēji – diezgan labi nostrādāts, patīkams.

Uz planšetes jau ir uzlīmēta aizsargplēve, taču jāsaka, ka tā nav labākās kvalitātes – ātri smērējas, bet viegli arī notīrās. Diemžēl, skrāpējumi uz plēves tomēr ir pamanāmi. Ilgākai un aktīvai lietošanai ieteiktu iegādāties kvalitatīvāku plēvi.

Aizsargmaciņš – pirmais iespaids – kvalitatīvi nostrādāts. Bet papētot uzmanīgāk – vietām var redzēt nelielus brāķīšus. Kā arī paša planšete iekšā neturas stingri – planšete kustās.

Barošanas bloks – Amerikas standarts. Saimniekam nācās meklēt pāreju uz Eiropas rozešu standartu. Tika atrasts tirgū pa 50 santīmi. Jāatzīmē, ka izmantojot USB šī planšete uzlādēties nemāk.

Tas, ka planšete nāk no Ķīnas var saprast to ieslēdzot. Trešā daļa aplikāciju nosaukumu ir ķīniešu valodā. Var uzstādīt pašas planšetes pamatvalodu kā Latviešu.

Ekrāns: Youtubes HD video rāda kvalitatīvi, dažos video gan varēja manīt nevienmērīgu pāreju. Skārienjūtība – lieliska, visās aplikācijās izņemot FireFox pārlūku tā nesagādāja nekādas problēmas. Firefox pārlūkā bija sajūta, ka tā ir pārāk jūtīga. Tākā neuzskatu, ka planšetes domātas Interneta pārlūkošanai – tam nepievēršu lielu uzmanību. Lai varētu normāli pārlūkot Internetu ar pārlūku – pilnīgi visām planšetēm ir jāveic konstruktīvi vai programmātiski uzlabojumi.

Atrdarbība: neizjutu nekādu bremzēšanu. YouTube HD video rādija bez kadru raustīšanas. Aplikācijas vērās ātri, nekas nekārās.

Google Play ir pieejams, bet, tākā planšete ir mazzināma Ķīnas zīmola ražojums, tad piedāvājums bija minimāls. Nebija pieejamas tādas populāras spēles kā Angry Birds. :)

Lieta tāda, ka Google Play programmu izstrādātāji var norādīt – kādus gadžetu modeļus tie atbalsta. Pie visa šī – eksistē dalījums pa valstīm – ne tikai tā, no kuras apmeklētājs pieslēdzas, bet arī tā, kas ir “iešūta” pašā planšetē.

Ķīnas ražojumam ir arī savi plusi, sākot ar pēdejo programmatūras atjauninājumu Ainol ir noņemti visi ierobežojumi uz Android programmatūras uzstādījumu modifikāciju. Pateicoties tam diezgan vienkārši ir veikt identitātes nomaiņu planšetei un iegūt normālu pieeju Google Play. Kā tas darāms – ir atrodams Internetā.

Baterija – aktīvi lietojot pietika pusdienai.

Kopsavilkums: par lētām naudām, laba un diezgan jaudīga planšete.

Saites FocalPrice veikalā: Ainol Novo 10 Hero, aizsargmaciņš.

Par Imants

Vienkārši sarežģīts cilvēks ar plašām interesēm. Skaties vairāk "Par" sadaļā.
Šis raksts ievietots Apskati un piešķirtas birkas: , . Lapas pastāvīgā/atsauces saite.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.