Žurnāls “Ir nauda”

Žurnāla "Ir nauda" vāksUzķēros uz reklāmas. Pirmais žurnāls, ko pāris gadu garumā esmu nopircis ne-elektroniskā veidā. Jāsaka, ka, laikam, būs arī pēdejais. Vismaz kārtīgi padomāšu, iekams, pirkšu nākošo numuru.

Pārsteidza cena – Ls 2.49, un neatradu iespēju iegādāties žurnālu elektroniskā veidā. Piemēram, Latvijas Forbes var iegādāties elektroniski par Ls 1.90.

Kā pirmajam kucēnam – ielikšu stabilas 3 balles no 5. Kāpēc? Gaidīju vairāk jaunas un radošumu veicinošas informācijas.

Mani izbrīnija Inovācijas sadaļas plašais teksts un fotogrāfijas par KogiBox. Kāpēc nevarēja ielikt vairāk fotogrāfiju? Vai vismaz mājas lapas adresi?

Planšetdatoru apskatā varēja piedāvāt apskatīt arī ne tik slavenu zīmolu ražojumus: kur ir Leišu ražotie Acme, franču Archos. Diezgan kvalitatīvos zīmolus no Āzijas: Ainol, Hyundai, utt.

Raksts par to, “Kā gudri ieguldīt?” vajadzētu pārsaukt par “Kā gudri noguldīt?”, jo vairumā gadījumu minētiem variantiem ir smieklīga atdeve. Varēja atrast zinātājus, kas varētu pastāstīt par tiešām progresīviem veidiem naudas ieguldīšanā.

Bet kas patika? Patika un noderīgi raksti man par Zinātnes palīdzību biznesam; raksts par skaudību; vēstures lappusīte par “biezajiem” latviešiem; kā arī mentora lappuse; ideja par veikalu reklāmām. Un protams – intervijas ar cilvēkiem.

Par Imants

Vienkārši sarežģīts cilvēks ar plašām interesēm. Skaties vairāk "Par" sadaļā.
Šis raksts ievietots Bla bla bla un piešķirtas birkas: . Lapas pastāvīgā/atsauces saite.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.