Clothing at Tesco

S1050043Pēc neveiksmes ar bērnu apģērba iegādi interneta veikalā Latvijā tika meklētas alternatīvas.Tāda pieņemama alternatīva tika atrasta Clothing at Tesco interneta veikala izskatā. Veikals atrodas Anglijā, cenas – atbilstoši – angļu mārciņās. Piedāvājumā ir ne tikai apģērbs bērniem, bet arī apģērbs pieaugušajiem.

Akcents tika likts uz bērna apģērba iegādi, bet, protams, tika piepirkts arī šis-tas priekš pieaugušajiem. Nevar apgalvot, ka piedāvājums ir liels, bet vajadzības gandrīz apmierināja.

Preces atlases gaitā bija novērots tāds gadījums, ka no iepirkumu groza pazuda izvēlētā manta, bet pēc dienas tā atkal parādijās – acīmredzot, līdz ar mantas izbeigšanos noliktavā – tā tika izņemta no groza.

Izvēloties preci ir jāpievērš uzmanībaInternational Delivery zīmei. Vairumā gadījumu autortiesību dēļ daļa apģērba netiek sūtīta ārpus UK. Piemēram, visām precēm ar Disneja studijas personāžiem bija aizliegums piegādei uz Latviju. Aizliegumi no preces uz preci mainās, tāpēc, lai noskaidrotu, vai šī manta būs piegādājam uz Latviju, vajag “uzbraukt” ar peli uz šī attēla, un, ja sarakstā kas parādās nav Latvijas vārda – var droši likt iepirkumu grozā.

Kvalitātes ziņā – normāla kvalitāte: izgatavotājvalstis ir dažādas – Ķīna, Indija un citas āzijas valstis. Ir arī UK. Izmēru ziņā: bērnu apģērbam labāk norādīt lielākus izmērus – pastāv iespēja, ka bērns pāraugs norādīto izmēru vēl nesasniedzis izmērā norādīto vecumu.

Piegāde: piegādes izmaksas uz Latviju ir tikai £10. Preces apmaksa notika svētdienas vakarā. Ap 13 pirmdienas dienā tika saņemta e-pasta vēstule, ka sūtijums ir ceļā. Ziņojumā tika norādīts arī tracking kods. Piektdienas pēcpusdienā pasūtījums jau bija piegādāts dzīves vietā. Piegādāja DPD kurjers.

Var teikt, ka piegāde bija par velti – pameklējot, interneta plašumos atradām 16% Clothing at Tesco veikala atlaižu kodu. Rezultātā var uzskatīt – piegāde par velti + vēl papildus atlaide.

Attēlā – mantiņas no šī veikala.

Par Imants

Vienkārši sarežģīts cilvēks ar plašām interesēm. Skaties vairāk "Par" sadaļā.
Šis raksts ievietots Iepirkšanās Internetā un piešķirtas birkas: , . Lapas pastāvīgā/atsauces saite.

Viens komentārs rakstam Clothing at Tesco

  1. Pingback: Iepirkšanās Amazon interneta veikalā | imants.from.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.