Kā saglabāt youtube video datorā?

Gadās situācijas, kad nepieciešams saglabāt youtube, vimeo, facebook, blip.tv, dailymotion, break.com un citu video glabāšanas servisu video datorā. Iemesli var būt dažādi – kolekcijai, demonstrēšanai vietās, kur nav, vai ir nekvalitatīvs interneta pieslēgums, utml.

Kā saglabāt video datorā?

Meklējot pēc atslēgvārdiem, bieži sanāk rezultātos sastapt saites uz itkā specializētām, šim nolūkam, paredzētām programmām, kas itkā risina šo jautājumu. Diemžēl, vairumā gadījumu sanāk, ka tās ar savu uzlikšanu uzliek arī pāris lietotājam nevajadzīgas programmas, kā arī izmaina pārlūka konfigurāciju, bet vajadzīgais risinājums (video saglabāšana datorā) strādā ar kļūdām, vai vispār nestrādā.

Video, arī flash spēļu lejupielādi palīdz realizēt dažādi Firefox un Chrome pārlūku spraudņi.

Caurskatot populārākos – apstājos pie Download Flash and Video priekš Firefox.

Diemžēl Chrome fanus ir jāapbēdina. Atbilstoši Google Apps Store (šeit publicējas visi spraudņi) noteikumiem – publicēt spraudņus, kas var lejupielādēt Youtube video ir aizliegts. Risinājums – uzinstalēt Firefox. :)

Chrome, kā arī, protams, Firefox lietotāji var lietot online video lejupielādētājus. Pēc nelieliem meklējumiem tika atrasts SaveVideo.Me.

Pēc spraudņa ielādes instalēšanas un Firefox pārstartēšanas rīku joslā DownloadFlashAndVideoparādīsies jauna ikoniņa – bultiņa.

Tiklīdz tiek atvērta kāda lapa, kurā spraudnis atpazīst lejupielādējamu video, bultiņa kļūst krāsaina un klikškinot uz tās tiek piedāvāti varianti, kādos formātos lapā esošu video iespējams ielādēt.

Vimeo Video LejupielādeProtams, var vēlreiz atgādināt, ka, vairumā gadījumu, video lejupielāde no youtube, vimeo, facebook un citiem tāda tipa servisiem servisu lietošanas noteikumos ir aizliegta.

P.S. Ja kas, tad ekrānkopijā ir atvērta Latvijas jaunatklāšanas raidījuma TE! pašreklāma Vimeo videoservisā. Kā arī tur ir pieejami visi iepriekšējie raidījumi.

Smagākos gadījumos var palīdzēt šis Kā lejupielādēt video datorā? variants.

Par Imants

Vienkārši sarežģīts cilvēks ar plašām interesēm. Skaties vairāk "Par" sadaļā.
Šis raksts ievietots Kā? un piešķirtas birkas: , , , , . Lapas pastāvīgā/atsauces saite.

Viens komentārs rakstam Kā saglabāt youtube video datorā?

  1. alternatīvas :

    tagad var uzlikt pārlūkus ar video lejuplādēšana iespējām, piemēram torch, baidu, (baidu spark) uc, ja neapmierina kā noklusētais, tad turpināt lietot ierasto pārlūku un atvērt tikai priekš video failiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.