Skaista Adwords reklāmas budžeta izšķērdēšana

Ups!Vienkārši nevarēju paiet garām tādām, manā skatījumā, elementārām kļūdām. Vai Tavs Google AdWords reklāmas speciālists tādas kļūdas nepieļauj?

internets-laukosJā – “internets laukos” pieprasījumu ievada tikai ap 90 cilvēku mēnesī, bet tomēr…

Kā pirmais reklāmās tiek piedāvāts Lattelecom, bet, domāju, arī pats Lattelecoms apzinās, ka no iztērētajiem klikšķos līdzekļiem viņi neiegūs nevienu klientu.

Tāds pats joks ir arī ar Baltcom – var pazvanīt un paprasīt Internetu kādā Latvijas ciemā. Kāda būs atbilde? Bet naudiņa noklikškināta.

Vienīgais no pirmajā trijniekā esošajiem, kas spēj nodrošināt kādu Interneta pieslēgumu laukos – LMT. Taču arī viņu piedāvājumu var uzlabot: iznest atslēgvārdus virsrakstā; noformēt lapas saiti atbilstoši atslēgvārdiem; papildus saitēs ielikt tarifu variantus nevis parastam lietotājam neko neizsakošu saiti uz modēmiem – tas ir otršķirīgs jautājums.

Otrais piemērs

BiteProtams, neviens neaizliedz reklamēties, bet jēga noliet naudu, ja tāpat rezultātos esi pirmajā vietā? Saprastu, ja reklāma rādītos ievadot konkurenta nosaukumu. :)

Trešais piemērs

Meklējumu rezultātos parādās reklāma:tele-galaxy-tab

Klikšķinot nonākam:tele2-lapa-nav-atrasta

Un tā bija gadījies vairākas reizes. :(

Nedaudz papētot situāciju Google Adword lietošanā Latvijas internetā – izskatās – ka neviens tā nopietni ar viņu arī nestrādā, lai gan potenciāls ir milzīgs. Tāda sajūta, ka cilvēki ir savadījuši tikai pāris atslēgvārdus, bet neko nav dzirdējuši par semantisko kodolu utml. lietām.

Par Imants

Vienkārši sarežģīts cilvēks ar plašām interesēm. Skaties vairāk "Par" sadaļā.
Šis raksts ievietots Bla bla bla un piešķirtas birkas: . Lapas pastāvīgā/atsauces saite.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.