Mintos uzlabo savu bonusu izmaksu

Jau iepriekš rakstīju par to, ka Mintos ieviesusi bonusu izmaksu par investora piesaisti.

Vakar saņēmu vēstuli, kur tiek ziņots, ka savstarpējo aizdevumu platforma Mintos.com ir uzlabojusi savu investora izmaksu programmu.

mintos_iesaki_draugam

Ja iepriekš ieguvējs bija tikai tas, kas atveda jaunu investoru, tad šobrīd ieguvēji kļūst abi, gan tas kas atrod jaunu investoru, gan investors pats.

Par katru veiksmīgi ieteikto draugu mēs gan Tavā, gan Tevis ieteiktā drauga investoru kontā ieskaitīsim 1% no veikto investīciju apjoma!

Atlīdzība tiks aprēķināta, balstoties uz dienas vidējo investētā apjoma atlikumu 3 mēnešu periodā, un tā tiks izmaksāta trīs daļās – pēc 30, 60 un 90 dienām no reģistrācijas brīža.

Piemēram, Jānis nosūta saiti Annai, kura piereģistrējas un sāk investēt kredītos Mintos platformā. Pēc 30 dienām vidējais Annas investētā apjoma atlikums par periodu ir EUR 3 500, attiecīgi mēs ieskaitīsim 1% no EUR 3 500 (jeb EUR 35) katram – gan Jānim, gan Annai – investora kontā. Pēc 60 un 90 dienām mēs pārskatīsim vidējo investētā apjoma atlikumu par attiecīgo periodu – ja tas būs palielinājies, tad mēs ieskaitīsim gan Jānim, gan Annai papildu atlīdzību.

Salīdzinājumā ar pirmo bonusu izmaksu variantu šis ir kļuvis daaudz pievilcīgāks radot iespēju nopelnīt arī investoram.

Tākā, ja vēlaties nopelnīt papildus nelielu bonusu no savām investīcijām Mintos.com, laipni lūdzu reģistrēties izmantojot manu investora piesaistes saiti -> Mintos.com.

Par Imants

Vienkārši sarežģīts cilvēks ar plašām interesēm. Skaties vairāk "Par" sadaļā.
Šis raksts ievietots Bla bla bla un piešķirtas birkas: , , . Lapas pastāvīgā/atsauces saite.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.